Andrea Růžičková ukázala první FOTKY syna! Zachytila velmi krásný okamžik

Andrea Růžičková známá jako doktorka Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se už bezmála čtvrt roku raduje z mateřských povinností. Své prvorozeného dítě Tobiáška si spolu s manželem Mikolášem naplno užívají, o fotky chlapečka se ale herečka dosud příliš chlubit nechtěla.

Není divu, jako známá osobnost se snaží si alespoň částečně chránit své soukromí. Fotky s miminkem na sociální sítě tedy sice dává, nikde ale nebylo teď už tříměsíční dítě vidět celé. Až nyní!

Sama herečka zdokumentovala, jak vypadá skutečná láska mezi otcem a synem, na kterém její manžel Mikoláš spokojeně leží na sedačce a na hrudi mu stejně spokojeně oddychuje malý Tobiášek. Ke snímku napsala „Moji muži“. Není pochyb, že krásná Andrea zažívá jedno z nejkrásnějších období v životě a není pro ni nic tak vzácného jako je milující rodina. Přejeme hodně štěstí!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek