Andrea Růžičková ukázala nejintimnější FOTO všech dob! Vzniklo to celé omylem

Herečku Andreu Růžičkovou známou jako doktorku Mariku Lukáčovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sužují poslední dva měsíce mateřské povinnosti. A tak není divu, že snímky z jejího soukromí jsou plné právě jejího syna Tobiáška, kterého přivedla na svět 19. srpna.

Od té doby se stejně jako každé mamince obrátil život naruby i krásné Andree. Když se herečka nevěnuje pracovním povinnostem, věnuje věškerý čas synovi a manželovi Mikoláši Růžičkovi. Jak to ale dopadne, když muž není doma? Pak se třeba může stát, žese Andrea nemůže dostat do jejich bytu. „Jsem si doma zabouchla dveře, tak jsem si zašla k sousedům…ještě, že nosím jídlo pořád s sebou,“ napsala Andrea k fotce, na které sedí v kosmetickém salonu a kojí malého Tobiáška.

Z čekání na klíče se tak stala magická chvíle matky a syna, kterou sama herečka zaznamenala na svůj mobilní telefon. Při tom se ještě stihla objednat na zkrášlující péči. Při svém povolání se totiž chce představitelka Mariky udržovat stále atraktivní, na rozdíl od jiných matek, které s příchodem dítětem začnou vlastní zevnějšek občas až extrémně zanedbávat. To ale očividně není případ Andrey, která se dříve živila i jako modelka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek