Andrea Růžičková ukázala DĚSIVÉ FOTO: Mateřství na ní zanechalo následky!

Andrea Růžičková alias doktorka Marika Lukáčová z Ordinace v růžové zahradě 2 je od srpna maminkou malého Tobiáška. Mateřské povinnosti ji naplno pohltily, a tak je jasné, že občasná únava a vyčerpání se dříve nebo později projeví. Asi jako u většiny novopečených maminek.

Andrea už sice chodí do společnosti, ale přesto se malému Tobiáškovi věnuje, jak jen to jde. Podle všeho to ale vypadá, že se příliš nevyspí. Některé děti svým rodičům čas na vyspání dopřejí, obvykle se však říká, že se žena dost dlouho nevyspí, protože v noci musí jako správná matka vstávat k plačícímu, hladovému dítěti. A tomu se nevyhla ani krásná herečka.

„Říkavali: „už se nikdy nevyspíš“ a měli pravdu!“ s humorem si postěžovala nevyspalá Andrea a přidala ke komentáři fotku, kterou pravděpodobně předtím upravila v nějaké mobilní aplikaci. Vyvalené oči, ústa dokořán. To je jasný důkaz, že mateřská dovolená vážně není dovolená!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek