Alenina facka, rozzuřený Martynčák a Běla jako odvážná motorkářka! To vás čeká

Přehrát poslední díl

Andrej se stále častěji hádá se Zdenou. Tentokrát je důvodem jejich šarvátky bydlení. Andrej si nepřeje, aby Zdena po dobu jeho pobytu v nemocnici bydlela s dětmi a Davidem. Jeho žárlivost se stupňuje, stejně tak i vztek a nervozita z blížící se operace, která rozhodne o jeho další kariéře hokejisty.

Ukázka z DNEŠNÍ ORDINACE: To si teda užíváš, Zdeno! Bouchne Martynčák!

Alena randí se sympatickým anesteziologem Lukášem. Všechno se zdá být zalité sluncem a Alena pomalu nabývá dojmu, že by i ona mohla konečně najít tu pravou lásku. Během jejich rande ale začnou létat facky. Přelétlo jí jenom něco přes nos, stali se obětí pouhého nedorozumění, nebo to budou rány, které neměly padnout vedle?

Nový nápadník Aleny?
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2016/1932491.jpg?d41d

UKÁZKA Z ORDINACE: Tohle Mázl nedává, Alena vyráží na rande! Zuří, proč?

Lenka Ženíšková se rozhodne realizovat své sny a jako obvykle má spoustu bláznivých nápadů. Konečně se ale objeví příležitost, aby si splnila své největší přání. S Bělou vyrazí na motorky. Dneska to bude jízda…!

Pekelné natáčení Adamovské: Co musela kvůli jedné scéně podstoupit?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek