Agresorka v autobuse ohrožovala ženu s dítětem. Útočila nůžkami!

Těhotná nevěsta - ilustrační foto

Konflikt se odehrál u křížení ulic Horní a Plzeňská deset minut po třetí hodině odpoledne. „Podezřelá měla k devětadvacetileté ženě, cestující s dítětem a kočárkem, směřovat verbální atak a vůči ženě manipulovat s nůžkami a opakovaně na ni útočit ,“ popsala vypjaté momenty ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Napadané ženě naštěstí vyrazili na pomoc další cestující a k její obraně se připojil i řidič autobusu. Posléze na místo přijeli policisté, kteří útočnici převezli do nemocnice.

„Událost je kvalifikována jako trestné činy výtržnictví, ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a nebezpečné vyhrožování. K objasnění případu mohou přispět i svědci, kteří se nám dosud neozvali, především další pasažéři z autobusu. Žádáme, aby nás kontaktovali na lince 158 nebo na čísle 974 728 301,“ uzavřela Holčáková.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek