Agáta poprvé promluvila o dcerce Mii: Její fotku vám nikdy neukážu!

Agáta Prachařová - 1

Vztahy mezi rodinou Agáty Prachařové a rodinou jejího manžela Jakuba byly během těhotenství hodně vyhrocené. Spekulovalo se totiž o možné nevěře a také o tom, jestli je Jakub skutečným otcem holčičky Mii.

Agáta se rozhodla, že podobný humbuk kolem své dcerky nestrpí a zakázala všem, aby o holčičce mluvili. „My o naší rodině nechceme moc mluvit. Bohužel jméno bylo vyzrazeno, ale její fotku ukážu teprve tehdy, až si ona sama založí Instagram a tu fotku si tam nahraje,“ popsala Agáta.

Se synem Kryšpínem prý v minulosti udělala chybu. Hodně se s ním fotila a lidé ho teď na ulici poznávají. „U Mii tohle nechci,“ svěřila se novopečená maminka.

Jak Kryšpín zvládá roli staršího bráchy? Jak se Jakub popasoval s úlohou otce? A o kolik velikostí se Agátě zvětšila prsa? To se dozvíte už dnes večer v Prásku! Startuje ve 21:30 na Nově!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek